• Projeniz ve Reklam Süreçleriniz İle İlgili Ücretsiz Danışmanlık Alın - Whatsapp +90 542 712 01 64

Mersin Web Tasarım

Mersin Web Tasarım 1024 715 admin

Mersin web tasarım

Mersin web tasarım firması olarak, 10 yıldan beri Mersin bölgesine mobil uyumlu Mersin kurumsal firma web tasarım hizmeti vermekteyiz. Diğer birçok web sitesi dijitalleşme alanında var olan web sitelerinden (Mersin şirket web tasarımı, blog tasarımı, e ticaret vs) farklı olarak kurumsal web siteleri tasarım, içerik ve verdiği mesaj açısından farklılıklar göstermektedir. Bir e ticaret sitesinde olması gereken, müşteriyi tetikleyici unsurlar kurumsal firmaların web sitelerinde olmadığı gibi yine bir marka için oluşturulan web sitesinde ön plana çıkartılmak istenen ürünün kurumsal web sitelerindeki kullanımı aynı şekilde yer almaz. Esasen Mersin kurumsal web sitesini geniş bir yelpazede ele almak gerekir. Mersin Kurumsal web sitesi dendiğinde akla yalnızca bir şirket ya da kurum gelmemeli aynı zamanda belli bir duruşu ve çizgisi olan okul, devlet ve kamu kurumu gibi birçok alandaki web sitelerini de bu kategoriye koymak gerekir.

Mersin Ajans PSC web tasarım firması olarak firmalarınıza özel kurumsal, mobil uyumlu web tasarımlar üretiyoruz. Google işletme kaydınızı oluşturuyor ve sitenize canlı whatsapp destek butonu, arama butonu ekliyoruz. Ayrıca sektörünüze özel belirlediğimiz 3 anahtar kelime ile ilgili google seo arama motoru optimizasyonu hizmetini ve altyapısını ücretsiz olarak sunuyoruz.

Neden Web Sitesine İhtiyacım Var?
Dijitalleşen Dünya, Mersin ilinde bulunan firmaların satış, pazarlama alanında ürün ve hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırması gerekliliğini kılıyor. Türkiye Bilişim Derneği’nin düzenlediği bir çok konferanslarda Dijitalleşen Firmalar ana konusuna yer veriyor.Lokal satış yerine global çözümler üretme ihtiyacı duyan bir çok firmanın ilk olarak kimliklerini tanıttığı bir web sitesine ihtiyacı vardır. Firmaların Web sitelerini oluştururken kullanımı basit, potansiyel müşterilerin rahatlıkla anlayabildiği sade bir arayüze ihtiyaçları vardır.

Mersin ve çevresine web tasarım hizmeti veren Ajans PSC ekibi olarak Mersin şehrinde bulunan firmanıza yapıcı, içerik odaklı, estetik, web tasarımları üreterek tüm Türkiye’de firmanızın markalaşma sürecine destek veren gelişime ve fikirlere açık bir ekibiz.

Ajans PSC Çamlıyayla Web Tasarım, Erdemli Web Tasarım, Gülnar Web Tasarım, Mezitli Web Tasarım, Mut Web Tasarım, Silifke Web Tasarım, Tarsus Web Tasarım, Toroslar Web Tasarım, Yenişehir Web Tasarım,

Mersin Kurumsal Web Tasarım, fonksiyon, içerik ve yazılım
Web sitesine giren kullanıcıyı çok kısa bir sürede erişmek istediği bilgiye rahatça ulaştırabilecek bir navigasyona sahip web tasarımı karşılamalıdır.

Web sitesi ana sayfa tasarımında nasıl bir duruş sergiliyorsa tüm diğer alt sayfalarda da bu duruşunu tutarlı bir şekilde korumalı ve kullanıcıların kafasını karıştırmamalıdır. Bu sayede ziyaretçi ana sayfada gördüğü bir linke diğer sayfalarda da rahatlıkla ulaşabilir ve işini kolaylaştırır.

Bu yalnızca navigasyonla değil o firmanın kurumsal tüm öğelerinde olduğu gibi web sitesinde de olmalı ve rengi, stili ve dokusuyla kullanıcıyı yormayan bir tarzda düzenlenmelidir. Ulaştığı sayfada ise menü isminin yer aldığı içerikle kullanıcı doğru yönlendirilmeli ve tatmin edici bir içerikle ziyaretçiye istediği bilgiye ulaşması sağlanmalıdır. Tabi en önemlisi de bu şartların hepsi yerli yerinde olsa bile hızlı çalışmayan ve sorun çıkartan bir site yazılım açısından sınıfta kalması diğer tüm unsurları gölgede bırakabilir.

Profesyonel Mersin Web Tasarım Fiyatları
Özgün Profesyonel Mersin web tasarımlar oluşturuken müşteri odaklı bir tasarım oluşturmalısınız.

Eğer sektörünüz müşteriniz ile sürekli iletişim halindeyse Mersin kurumsal web tasarım paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal web paketleri Anasayfa, Hakkında, Hizmetler, Referanslar, İletişim modülü ile donatılmış profesyonel mobil uyumlu responsive alt yapılı, hızlı iletişim ve whatsapp canlı destek butonlarını barındırır.

Mersin Web Site Fiyatlarını Etkileyen Faktörler
Şehrin Yapısı:

Kentteki web site talepleri yani aslında İstanbul,Ankara ve İzmir’deki potansiyelin ne olduğu ile ilgilidir. Potansiyelin yüksek ya da düşük olması fiyatı etkileyecektir. İstanbul’un yoğun nüfusu; Ankara’nın bürokratik bir kent oluşu ya da İzmir’in turizm ile iç içe olması web siteye olan ihtiyaçları arttırır. Bu artış Mersin web site fiyatlarını da etkilemektedir

Müşteri Talepleri:

Müşteri talepleri doğrultusunda nasıl bir web site yapılacağı da belirlenebilir. Bu noktada tamamen özgün niteliklere sahip bir web site tasarımı da gerçekleştirilebilir. Diğer yandan hazır taslaklarla web site tasarımı da yapılabilir. Web sitenin özgün mü yoksa hazır taslakla mı oluşturulacağına müşteri karar verebilir. Ancak bu karar fiyatı direkt etkiler.

Rekabetin Etkisi:

Kentin aynı merkezlerinde toplanan ve aynı mesleği icra eden firmalar arasında sürekli ve aktif bir rekabet vardır. Bu rekabetin varlığı fiyatı da etkileyebilmektedir. Rekabet arttıkça fiyat düşecek; rekabet azaldıkça ise fiyatlar daha yüksek seyredecektir. Bu açıdan bakıldığında İstanbul’da yüksek rekabet ortamı fiyatları da büyük ölçüde etkilemiştir.İzmir ve Ankara gibi kentlerde de rekabet etkili olabilmektedir.

Sık Sorulan Sorular
WEB SİTESİNE NEDEN İHTİYACIM VAR?
Günümüzde artık herkes internet çağından faydalanıyor ve akıllı cihazlar kullanıyor. Eğer kurumsal bir firmaysanız web sitesi sayesinde markanızı öne çıkarabilir ve adınızı çok rahat duyurabilirsiniz. Eğer bir işletme sahibiyseniz E-Ticaret sitenize ürünleri ekleyerek kazancınızı arttırabilir aynı zamanda geniş kitlelere seslenerek yükseltebilirsiniz.

WEB SİTEMİ NE KADAR SÜREDE TESLİM ALABİLİRİM?
Oluşturduğumuz hazır şablonlardan birini seçtiğiniz taktirde 48 saat içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz. Eğer firmanıza özel bir Web sitesi tasarımı istiyorsanız bu sürede değişiklikler söz konusudur. Müşterinin isteğine bağlı olarak web sitesinde yapacağımız değişikliklere göre bir süre belirleyerek sizlere durumu rapor ediyoruz.

SOSYAL MEDYA HESABIMI YÖNETECEK BİRİNE NEDEN İHTİYACIM OLMALI?
Paylaştığınız post ve storyler ne kadar profesyonel olursa o kadar çok müşterilerinizin ilgisini çeker. Sizlere özel tasarımlar hazırlayarak takipçi sayınızı ve talebinizi arttırıyoruz. Kazancınız katlanırken isminizi de duyurabiliyorsunuz.

WEB SİTESİ İÇİN SEO NEDEN ÖNEMLİDİR?
Şirketiniz için belirlediğimiz anahtar kelimeler ile arama motoruna verdiğiniz hizmeti yazan biri sizin web sitenizi ilk sıralarda görür. Araştırmalara göre İnternet kullanıcılarının %87’si arama motoru sonuçlarında karşılarına çıkan ilk siteye giriş yapıyorlar. Örneğin bir aksesuar mağazası işletiyorsanız anahtar kelimelerimizi ‘takı, kolye, yüzük’ seçeriz ve arama motoruna kolye yazan bir müşteri web sitenizi ilk sıralarda görür. Sizlere sunduğumuz SEO hizmeti ile reklamınızı daha kolay yapabilirsiniz, aynı zamanda müşterilerinizi de arttırabilirsiniz.

WEB SİTESİ YAPIMINDA KULLANDIĞINIZ TEKNOLOJİLER NELERDİR?
Müşterilerimize en iyi hizmeti verme amacı ile CSS, HTML5, PHP ve JAVASCRIPT kullanıyoruz.

BAHSETTİĞİNİZ TEKNOLOJİLERİN ANLAMLARI NELERDİR?
CSS(Cascading Style Sheets): Metin ve format biçimlendirme alanında fazladan olanaklar sunan bir işaretleme dilidir. Diğer bir deyişle örneğin her hangi bir harf ele alınacak olursa bu harfin; büyüklüğünü, font ya da rengi gibi daha birçok farklı özelliğini detaylı bir şekilde değiştirme fırsatı vermektedir.

HTML5: Hiper Metin İşaretleme Dili web sayfalarını oluşturmak için kullanılan standart metin işaretleme dilidir.HTML bize web sayfalarında görsel, video, yazı gibi medyaların tüm cihazlara uyumlu bir yapılandırma sunarak görüntülenmesini sağlar. Zira HTML kodlarıyla kendi başına çalışan bir program yazılamaz.

PHP (Hypertext Preprocessor): Yaygın olarak kullanılan web tabanlı ve açık kaynak kodlu bir programlama dilidir. Sunucu tarafında çalışan ve HTML’e gömülebilen PHP, özellikle web uygulamaları geliştirme ve dinamik web sayfaları hazırlamak için kullanılır.

JAVASCRIPT: Bir programlama dilidir. Web sitelerinde ve bazı oyun motorlarında kullanılmaktadır. Javascript ile daha dinamik web arayüzleri veya hesaplamalar yapılabilmektedir.

WEB SİTEMİ KENDİM YÖNETEBİLİR MİYİM?
Evet, yönetebilirsiniz. Hizmetlerimiz içinde yer alan yönetim paneli sayesinde web sitenizde dilediğiniz gibi değişiklikler yapabilir, ürünlerinizi ve müşterilerinizi kontrol edebilirsiniz.

HOSTİNG HİZMETİ NE DEMEK ?
Hosting veya Barındırma, bir web sitenizde yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dokümanların müşterileriniz tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Hosting hizmeti web sitenizde bulundurmak istediğiniz içeriğin yüklendiği ve web sayfanızın arka yüzüdür.

SATIŞ SONRASI DESTEK SAĞLIYOR MUSUNUZ ?
Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla alışverişinizin üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin her türlü desteği sağlıyoruz. Web sitenize dair bir sorunla karşılaşmanız durumunda sorunu çözerek sizlere 7/24 yardımcı oluyoruz.

KURUMSAL KİMLİK NE İÇİN ÖNEMLİDİR?
Firmanızın reklamını yapmak,farkındalık ve markalaşma amacıyla bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız olacak. Ajans PSC hizmetiyle restaurant – Cafe tarzı işletmeler dahil olmak üzere firmanıza özel baskı ürünlerimiz mevcuttur. Ürünleri hizmetlerimiz kısmından görebilirsiniz.