• Projeniz ve Reklam Süreçleriniz İle İlgili Ücretsiz Danışmanlık Alın - Whatsapp +90 542 712 01 64

Erdemli tabela firması olarak, ışıklı tabela, totem tabela, kutu harf tabela ve tüm tabela hizmetlerinin
üretim ve montajını
firmalara sunmaktayız.

Erdemli Işıklı Tabela

Erdemli Işıklı Tabela hizmetleri kapsamında ışıklı tabela, totem tabela, kutu harf tabela, çatı tabelası, inşaat tabelası ve kompozit cephe kaplama hizmetleri vermekteyiz.

Erdemli en iyi Reklamcı Tabelacı Ajans PSC Totem Tabela, Tabela Dijital Baskı, Folyo Baskı, Matbaa, Grafik Tasarım, Logo Tasarım, Araç Giydirme

Totem Tabela

En çok tercih edilen reklam araçlarından biri olan totem tabela hemen hemen herkesin görmüş olduğu ancak ismini pek bilmediği bir tabela çeşididir. Totem tabela hizmetinin bazılarında tek bir markanın reklamı yapılırken bazılarından ise birden fazla markaya yer verilebilmektedir.

Led Tabela Kayan Yazı

Led Tabela Kayan Yazı Nedir? Yazıların daha okunaklı hale getirilmesi ve gün ışığı varken dahi tabelalarımızın daha okunaklı olmasını sağlayabilmek amacı ile düzenlenen led tabela ile sizlerde istediğiniz imajı yaratabilirsiniz. Led tabela kayan yazılarda yazıların içeriğini değiştirebilmeniz mümkündür.  Bunu ise bilgisayar desteği ile çözebilirsiniz. Led kayan yazı tabela ile sizlerde zorlu hava şartları ile başa çıkabilirsiniz.

Işıklı vinil Germe Tabela

Işıklı vinil germe tabela, dayanıklı ve baskı kalitesi net bir tabela çeşididir. Ekonomik olduğundan sıklıkla tercih edilen ışıklı vinil germe tabela çeşitlerimiz ile sizlerde reklamlarınızı daha net sunabilir, dilediğiniz firma, hizmet ve ürün bilgilerini vererek tabelanızı uygulamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Araç Kaplama & Araç Giydirme

Araç kaplama açık hava reklamcılığında reklam hedeflerine ulaşılması açısından en önemli reklam araçlarından biridir. Reklam sektörünün bel kemiği olan dijital baskı alanında en sık kullanılan reklam türlerinden biridir. Aracınız nereye giderse gitsin reklamınız sizinle birlikte geleceği için bu işlem diğer reklam çeşitlerine göre çok daha fazla kişiye ulaşır.

One Way Vision Baskı

One Way Vision Baskı, Diğer adı delikli folyo kullanan işletme ve firmalara cazip gelen bir reklam ürünüdür. Dışarıdan bakıldığında sadece uygulanan görsellik fark edilirken, içeriden bakıldığında dışarısı rahatlıkla görünmektedir. Her ne kadar iç kısımdan bakıldığı zaman görüntü kalitesi %10 ile 15 civarında değişiklik göstermektedir.

Folyo Baskı

Arka kısmı yapışkan parlak veya mat kağıt üzerine yapılan baskı türlerinden biri olan folyo baskı reklam tanıtımı ve dekorasyon alanında sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen modellerde kesilmeye ve şekillendirilmeye uygun dijital baskı ürünüdür.

Vinil Baskı

Vinil baskı nedir? Halk arasında branda baskı olarak da bilinir. Vinilin üzerine dijital baskı makinaları kullanılarak yapılan baskı çeşidine vinil baskı denir. Açık hava reklam sektörünün en vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Vinil aslında pvc esaslı kullanılan bir baskıdır.

Billboard Baskı

Billboard baskı, özellikle yaz aylarının en hareketli sezonunda, güzel havanın etkisi ile dışarıda olma eğilimi gösteren insanları hedefleyerek başarılı sonuçlar elde etmektedir. En sık kullanılan açık hava reklam uygulamalarından biri olan billboardlar, markanızın ismini veya kampanya mesajınızı aynı anda yüzlerce kişiye iletme gücüne sahiptir.

El İlanı

Ürün, hizmet ya da kampanyaları hedef kitlelere duyurmak için hazırlanan reklam veya duyuru aracına el ilanı denmektedir. Potansiyel müşterilerinize ulaşmanız açısından el ilanları dağıtımı kolay ve maliyeti oldukça düşük bir reklam ürünüdür.

Broşür

Broşür, firmanızın, hizmetlerinizin ve ürünlerinizin tanıtımı için sıklıkla kullanılan baskılı materyaldir. Belirlediğiniz hedef kitlenin hizmetlerinizden ve ürünlerinizden haberdar olup sizi tercih etmesine sebep olacak bir reklam ürünüdür.

Sticker Etiket

Potansiyel müşterilerinizin sürekli gözünün önünde olursanız aklının da bir köşesinde olursunuz. Bu nedenle sticker etiket baskı bir firmanın tanıtımını yapmada önemli bir reklam aracı görevini üstlenmektedir.

Mıknatıs

Magnet Yapımında farklı malzemeler kullanılan, arka kısmı mıknatıslı olan metal objelere yapışma özelliği olan, hem reklam hem de dekoratif amaçlı kullanılan ürünlerden biri olan magnet baskılar ile firmanızın ya da işletmenizin tanıtımını ve reklamını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Grafik Tasarımı

Ajans PSC, bünyesindeki kreatif direktörler, art direktörler ve grafikerlerden oluşan geniş grafik tasarım kadrosuyla basılı ve dijital mecralar için yüksek etkileşimli tasarımlara hayat verir. Grafik tasarımın başarıya ulaşması, yaratıcılığın yanında sektöre hakimiyeti de gerektiren bir konudur.

Logo Tasarımı

Logo Tasarımı  bir firmanın yapacağı her işte kullanılacağı ve tüm mecralarda markayı temsil edeceği için, gerekli analizler doğrultusunda, firmanın sektörüne ve hedef kitlesine göre projelendirilerek hayata geçirilmelidir. Markanızın gerçekleştireceği tüm iletişim çalışmaları, logonuzla bütünlük oluşturacak şekilde, logonuz çevresinde tasarlanacağı için etkili ve işlevsel logo tasarımları, reklam faaliyetlerinizin başarıya ulaşması için en önemli gerekliliktir. Bir logonun etkili olması için sade olması gerekir. Dünyadaki dev firmaların logoları bunun en güzel örneğini oluşturur.

FATURA

Fatura tanımı  Fatura nedir? satılan mal ve yapılan iş karşılığında müşterinin borçlandığı tutarı göstermek üzere emtiayı satan veya işi yapan tacir tarafından müşteriye verilen ticari vesikadır.

Promosyon

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Fransızcadaki promotion sözcüğünden gelmektedir.
Genelde saat, ajanda, anahtarlık, kalem gibi ürünler kullanılırken, kişiye özel ürünler de satış hedefleri doğrultusunda promosyon olarak müşterilere sunulabilir.

Erdemli Tabela, vinil, branda, cam giydirme, kumlama, folyo, logo tasarımı, logotayp, design, amblem tasarımı, marka imajı, kurumsal kimlik, mersin logo tasarımı, erdemli reklam ajansı, erdemli reklam ajansı, Işıklı Tabela, Araç Giydirme, Çatı ve Duvar Tabela, İç Dış Yönlendirme Tabela, Kutu Harf Tabela, Neon Tabela, Display Sistemleri, Uyarı ve İkaz Tabelaları, Bayi Tabelaları, Dijital Baskı Tabela, Totem Tabela, Led Aydınlatma Tabela, Şehir Mobilyaları, Otantik Tabela, Otel Ürünleri, Özel Tasarım Ürünler, Mimari Uygulamalar, fuar çalışmaları