• Projeniz ve Reklam Süreçleriniz İle İlgili Ücretsiz Danışmanlık Alın - Whatsapp +90 542 712 01 64

Google Konum
Ekleme Hizmeti

Google Konum Ekleme Hizmeti

Google Konum Ekleme Hizmeti, işletmenizin Google Haritalar ‘da görünürlüğünü artırmak için kullanabileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde, müşterileriniz işletmenizin konumunu, telefon numarasını, çalışma saatlerini ve diğer bilgilerini kolayca bulabilirler.

Günümüzde, işletmelerin online görünürlüğü oldukça önemlidir. İnternet kullanımının artmasıyla birlikte, işletmelerin de dijital ortamda var olması gerekmektedir. Google Konum Ekleme Hizmeti, işletmenizin Google Haritalar ‘da görünür olmasını sağlayarak, müşterilerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Google Konum Ekleme Paketi ile, işletmenizin Google Haritalar ‘da görünür olmasını sağlayarak, müşterilerinizin size daha kolay ulaşmasını sağlar. Bu hizmet sayesinde, müşterileriniz işletmenizin adresini, telefon numarasını, çalışma saatlerini ve diğer bilgilerini kolayca bulabilirler.

Hizmeti Satın Aldıktan Sonra Yapmam Gerekenler Nelerdir?

Bu hizmeti satın aldığınızda sizden bazı gerekli bilgiler isteyeceğiz. Örneğin işletmenizin veya ofisinizin içeriden ve dışardan çekilmiş fotoğrafları, logonuz, işletmenizin yaptığı iş kategorisi, işletmeniz hakkında kısa bir biyografi gibi bilgileri tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Süreç Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Yukarıda da bahsettiğimiz belgeleri temin etmeniz halinde aynı gün içerisinde kaydınız yapılır. Google Haritalarda yapılan aramalarda işletmenizin çıkması ise 24 saat sonra gerçekleşir.