• Projeniz ve Reklam Süreçleriniz İle İlgili Ücretsiz Danışmanlık Alın - Whatsapp +90 542 712 01 64

Profesyonel Tanıtım Filmi Çekimi

Ürün veya hizmetinizi hedef kitlenize tanıtmanın en iyi yolu tanıtım videosu çekmektir. Çünkü görme, insan hafızası üzerinde daha güçlü bir etkiye sahiptir ve algıyı açmaktadır. Bu nedenle tanıtım videoları, firmanızı veya markanızı tanıtmanın yolunu sağlamak için en iyi araçlardan biridir. Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize tanıtmak için tanıtım videoları kullanmak akıllıca olacaktır.

Tanıtım videoları, işletmenizin ürünlerini/hizmetlerini tanıtmak için tasarlanmış bir çeşit araçtır. Bu videoları çekerken ürün ve hizmetlerinizi pozitif ve eğlenceli hale getirmekteyiz. Bu durum karşısında, müşterilerin sizlere yönelmesini sağlamaktayız.

Profesyonel tanıtım videoları doğrudan ürün veya hizmet odaklı olmalıdır. Bu videolar genellikle 10 veya 15 dakikayı geçmemelidir. Bu yüzden mümkün olduğunca çok kişi videoyu izleyecek ve beğenecektir. Çünkü uzun tanıtım videoları bir süre sonra insanları sıkabilmektedir. Bizler de tanıtım filmi çekimini gerçekleştirirken bu kriterleri dikkate alıp sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Firmanızın fuar benzeri büyük tanıtım etkinliklerine katılması durumunda, tanıtım filmi önemli gereksinimler arasına girmektedir. Bizler de tanıtım filmi tasarımlarımızı bu tip organizasyonları baz alarak ortaya koymaktayız.

Profesyonel Tanıtım Filmi Çeşitleri Nelerdir?

Profesyonel Fotoğraf Çekimi: Profesyonel donanımlı bir stüdyoda prodüksiyon ekibimizle baştan sona kaliteli fotoğraf çekimleri gerçekleştirmekteyiz. Ancak fabrika fotoğraf çekimi, kişi fotoğrafı çekimi, parça ürün fotoğrafı çekimi, menü fotoğrafı çekimi gibi yerinde olması gereken durumlarda ekipmanlarımızı mobil ve portatif bir şekilde yerinize götürüp çekim işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. Çekim sonrasında her bir fotoğrafın rötuş ve düzenlemesini gerçekleştirdikten sonra yüksek çözünürlüklü bir şekilde size teslim ediyoruz.

4K Çözünürlükte ULTRA HC Tanıtım Filmi Çekimi

Sizlere profesyonel anlamda tanıtım videoları çekmek için profesyonel ekiplerimiz ile son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz. Kayıtları 4K Ultra HD kalitesinde, kurguda olması gereken sıraya ve temaya göre seçilen müzikler uygun sahnelerde süper ağır çekim gibi işlemlerle süsleyerek montaj işlemini tamamlıyoruz.

Müzikle Uyumlu ve Kurgulu Tanıtım Videosu

Tanıtım filmi çekimi sonrasında, çalışma alanına ve tarzına göre belirlediğimiz lisanslı müzikleri satın almaktayız. Sonrasında ise müziğin iniş ve çıkışlarına göre tamamen senkronize bir kurgu işlemini ortaya koymaktayız.

Drone İle Havadan 4K Video ve Fotoğraf Çekimi

Havadan 4K video çekimlerimizi titreşimsiz ve stabil bir biçimde gerçekleştirmekteyiz. Bu işlem için sizlerden ek bir ücret talep etmemekteyiz. Drone ile havadan 4K video ve fotoğraf çekimi her zaman anlarımı ve görselliği bir üst düzeye çıkaran faktörlerden biridir.

Sosyal Medya Paylaşımlarına Yönelik Kısa Kurgular

Tanıtım filmi çekimlerimizden sonra kurgu, montaj ve efektlendirme gibi işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Buradan sonra ana kurgu içerisinden sosyal medya için en fazla 1 dakika uzunluğunda yeni bir dinamik ve akıcı kurgu ortaya çıkarmaktayız.

Animasyon Tanıtım Filmi ve Seslendirme

Firmanız için ortaya çıkarılan fil şeridi üzerinden 2D tasarımlar ile animasyon ve motion faaliyetleri yürütmekteyiz. Bu faaliyetler fonda dinamik müzik ve gerek duyulduğunda seslendirme ile anlatım kuvvetlendirilmektedir.

Etkinlik Tanıtım Videosu Çekimi

Davetlerinizi kaliteli ve dinamik kurgular sayesinde sosyal medyada paylaşım formatlarına uygun bir hale getirmekteyiz. Kurgudan sonra efektif yazı geçişleri sayesinde anlatım akıcı ve anlaşılır bir hale gelmektedir.

Profesyonel tanıtım filmleri konusunda yıllardır kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Senaryo yazımından tutun da montaja kadar her aşamayı dikkatli bir şekilde takibe alan firmamız sizlerden gelen talepleri de önemsemektedir. Taleplerinizi göz önünde bulundurarak geri dönüşünüzün olumlu olacağını iddia etmekteyiz.  Bu yüzden kalite tesadüf değildir. Sadece kaliteyi ortaya çıkarmak önemlidir. Sizler de profesyonel bir tanıtım filmi hizmeti almayı düşünüyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.