• Projeniz ve Reklam Süreçleriniz İle İlgili Ücretsiz Danışmanlık Alın - Whatsapp +90 542 712 01 64

GOOGLE SERTİFİKALI
PARTNER AJANS

Google ADS’e Reklam Verin, Gelirinizi Artırın!

Ajans PSC ile Google Ads Reklamlarınızdan Maksimum Gelir Elde Edersiniz!

Ajans PSC, sektördeki deneyimi ve uzman kadrosuyla Mersin’in önde gelen Google Partner ajanslarından biridir. Başarılıyız. Çünkü, İçerik ve Google Ads stratejilerini mükemmel bir şekilde entegre ederek reklam harcamalarınızdan maksimum kazanç elde etmenizi sağlıyoruz. Satışlarınızı artırmak, web sitenize daha fazla trafik çekmek veya dönüşüm oranlarınızı yükseltmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Google Ads uzmanlarımız, her bir kampanyayı özenle planlayarak, yatırım getirinizi maksimize etmek için ölçülebilir ve ölçeklenebilir reklam stratejileri geliştirmektedir. İşletmenizin potansiyelini keşfetmek ve dijital pazarlamada rakiplerinizin bir adım önüne geçmek için bize güvenen memnun müşterilerimiz arasına katılın.

Hemen teklif alarak Google ADS reklamlarınızdan maksimum kazanç elde etmeye başlayın!

BİR GOOGLE ADS AJANSI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

“Google’a reklam vermek istiyorum” şeklinde bir Google araması yaptığınızda karşınıza bir çok ajans ya da reklam uzmanına ait sonuç gelecektir. Ancak tüm bu Google reklam ajansı ya da Google reklam uzmanları, uzmanlığını kanıtlamış partnerler değillerdir.

GOOGLE SERTİFİKALI PARTNER AJANS

Google Ads Reklam Ajansı seçerken, ajansın Google Partner ajans olup olmadığını öğrenmeniz önemlidir. Çünkü Google Partner Ajansı olmak için ajansların Google’ın zorunlu tuttuğu belirli şartları yerine getirmeleri gerekir. Bu unvan, ajansın Google Ads’te aylık en az 10.000 $’lık hesap yönettiğini, Google Ads kampanyalarının tüm yönleriyle ilgili uzmanlık bilgisine sahip sertifikalı uzmanlar çalıştırdığını ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için hesap optimizasyonlarını doğru yaptığını kanıtlar.

Google, partner ajanslara sürekli eğitimler, güncellemeler ve özel destek sunar, bu da ajansın her zaman en yeni Google Ads özellikleri ve en iyi uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar.

Ajans PSC bir Google Partner ajansıdır. Uzman ekibimiz, büyük kampanyaları yönetme ve optimize etme konusunda kanıtlanmış deneyime sahiptir. Google’a reklam verme konusunda Ajans PSC ile çalışırsanız, reklamcılık hedeflerinize kesinlikle ulaşırsınız.

Optimizasyona Dayalı Kampanya Yönetimi

Ajans PSC olarak, analizlerimizi sadece kampanya başında değil, tüm kampanya süreçlerinde uyguluyor ve en iyi sonuçlar için sürekli optimizasyon yapıyoruz. Fiyatlarınızı rakiplerinizle karşılaştırıyor ve stratejiyi buna göre ayarlıyoruz. Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO) uzmanlarımızla birlikte, maksimum dönüşümü elde edecek uygulamaları reklam kampanyalarında uygulamakla kalmıyor, web sitenizin açılış sayfalarının da iyileştirilmesine yardımcı oluyoruz.

Derinlemesine Veri Analizi

Google Analytics ve Google Ads’ın yanı sıra, veri analizi için yapay zeka araçlarından da faydalanıyoruz. Bu, büyük ölçekte çok sayıda veriyi analiz etmemizi ve stratejiyi buna yapılandırmamızı sağlıyor. E-ticaret işletmeleri için Gelişmiş E-ticaret izlemesi gerçekleştiriyoruz. Böylece, huninizi çok detaylı bir seviyede analiz edebiliyoruz. Örneğin, müşterinin hangi aşamada siteyi terk ettiğini ölçümlüyoruz: ürünü görüntülerken, sepete eklerken veya ödeme sırasında… Ve buna göre yeni aksiyon planları ek kampanyalar geliştiriyoruz.

B2B için Özelleştirilmiş Google ADS Stratejileri

B2B müşterileri genellikle doğrudan satış yerine potansiyel müşterilere odaklanır, bu da dönüşümlerin ölçümünü zorlaştırır. Survivor Dijital olarak, web sitenizde hangi ürün veya hizmetin ne zaman en çok talep gördüğünü detaylı olarak analiz ediyoruz. Ayrıca, satış hunisinin her aşamasını haritalandırarak, hangi kaynaktan ne kadar lead geldiğini net bir şekilde belirliyoruz. Bu sayede dönüşüm optimizasyonlarını gerçekleştirerek Google ADS’ten maksimum verim elde etmenizi sağlıyoruz.

Google ADS Reklam Ücretleri

Arama bitti! Siz bizi buldunuz, şimdi biz size yardımcı olalım ki müşterileriniz de sizi bulsun.

Yüzlerce şirketin stratejik dijital pazarlama kampanyaları aracılığıyla markalarını oluşturmalarına yardımcı olduk. Milyonlarca lira reklam harcamasını yönettik ve bu sayı büyümeye devam ediyor. Siz de Google ADS reklam yönetimi paketleri içinden size en uygun olanı seçerek markanızı Ajans PSC ile büyütmeye ve reklam gelirlerinizi maksimize etmeye bugün başlayın.

Aşağıdaki Paketler İhtiyaçlarınızı Karşılamıyorsa Kurumunuza Özel Google ADS Reklam Yönetimi Teklifi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin!