• Projeniz ve Reklam Süreçleriniz İle İlgili Ücretsiz Danışmanlık Alın - Whatsapp +90 542 712 01 64

Ayrıcalıklı web tasarım hizmetlerinden
Faydalanmaya hazır mısın?
Prestijinizi Yansıtan Web Siteleri

ERDEMLİ WEB TASARIM

Erdemli web tasarım, Ajans PSC olarak öncelikle sitenizin konusuna uygun, güzel bir şekilde görünmesini destekleyen faaliyetler sunmaktadır. Bu nedenle her bir web tasarımı, kendilerine özel farklı görünümlere sahiptir. Ancak, görünüşleri aynı olmayan bu tasarımlar, aynı hedefler doğrultusunda hazırlanır. Yani, her web tasarımı, kurum ve kişilerin çalıştıkları alana uygun ve özgün, ziyaretçilere en iyi hizmeti verebilecek işlevselliklere sahip bir şekilde hazırlanır.

Erdemli web sitesi tasarımı; profesyonel etkileyici kurumsal web siteleri. Geniş kitlelere hitap eden kurumların sırlarından biri web siteleridir. Sanal ortamda hizmet veren ve tanınan kurumlar başarıya bir adım daha yaklaşır. Kurumsal web siteleri, kurumların ziyaretçileri ve müşterileri ile iletişime geçtiği, tanıştığı bir sanal ortamdır. Kurumları temsil eden kurumsal web siteleri, ekonomik faaliyetlerde bulunan veya kamu hizmeti veren oluşumların web sitelerini kapsar. Bu oluşumların, tanınan ve güvenilen bir marka haline dönüşebilmelerinin yolu, kendilerini doğru temsil eden ve iyi hazırlanmış web sitelerinden geçer. Kurumsal işletmelerin, web sitelerinde kendileri hakkında birçok bilgiye yer vermeleri gerekir.

Erdemli web tasarım: ihtiyaçlara uygun şekilde siteler tasarlar.
Günümüz şartlarında her web sitesi, kendisine uygun bir web tasarıma ihtiyaç duymaktadır. Bunun altında yatan nedenleri şu şekilde sıralayabilmemiz mümkündür:
1.Kendilerini temsil eden uygun bir site kurmak
2.Ziyaretçilerinin ve müşterilerinin güvenini kazanma isteği
3.SEO’ya uygun tasarıma olan ihtiyaç
4.Günümüzün şartlarını karşılayan görselliğe ve işlevselliğe duyulan ihtiyaç
5.Sanal ortamda tanınma, gelişme ve çok fazla kişiye ulaşabilme isteği
6.Kurumların sahip olduğu web sitelerinin, işlerine ve müşteri ilişkilerine katkıda bulunması isteği
7.Ve yukarıdaki maddelere benzer, kişi ve kurumların web sitelerini daha ileri götürecek unsulara duyulan ihtiyaç
Web tasarım, bu istekleri karşılayan ve kullanıcıların önüne seçenekler sunan bir hizmet dalıdır.

Web tasarım nedir? Ne anlama gelmektedir? sorusunu kısaca cevaplamak gerekirse; web tasarım, kişi veya kurumların sahip olduğu web sitelerinin arayüzlerini, ziyaretçilerini karşılama şekillerini düzenleyen bir unsurdur. Web siteleri, sahiplerini temsil eden bir yüzdür. Bu yüzün nasıl görünmesi ve çalışması gerektiğini ayarlayan şey de web tasarımdır.

Web tasarım nedir? denildiğinde SEO‘ya uygun sitelerin dizayn edilmesi cevabı kısaca verilebilir. Responsive tasarım yani  olması da web siteleri için olmazsa olmaz özelliklerden biridir. Çünkü günümüzde insanlar sadece masaüstü bilgisayarlardan değil, mobil cihazlardan da internete girebilmektedir. Bu yüzden de web tasarımı nasıl yapılır sorusu için kullanıcıların farklı cihazlardan siteye ulaşabilmelerini sağlayacak biçimde site tasarlanmaktadır denebilir. Son olarak da birçok çeşitte tarayıcı bulunmaktadır diyebiliriz. Bu nedenle insanlar aynı tarayıcıyı kullanmamaktadır. Web sitesinin farklı tarayıcılardan erişilebilmesini sağlanmalıdır. Her tarayıcı için web sitesi uyumlu olmalıdır.

Web tasarımının faydaları: iyi bir web tasarımı, her sitenin sahip olması gereken, son derece önemli bir unsurdur. Siteleri ve sahiplerini temsil eden, kullanıcı ile site arasındaki bağlantıyı sağlayan bir çalışmadır. Peki, web tasarımının faydaları nelerdir? Bu faydaları şu şekilde sıralayabiliriz;
1.Kurumların, ziyaretçilerine kendilerini tanıttığı bir arayüzdür. Müşteriler üzerinde güven oluşturmayı ve kurumların sanal ortamda yer edinmelerini sağlar.
2.Web tasarımı sadece kurumlar için yapılan çalışma değildir. Kişisel düşüncelerin, fikirlerin gelişmesine ve yayılmasına da katkıda bulunur.
3.Kişilerin kendilerini doğru tanıtmalarına, güven kazanmalarına ve destek görmelerine yardımcı olur.
4.Güven veren web tasarıma sahip olan internet siteleri, başarıya çok daha kolay bir şekilde ulaşır.
5.Markalaşma konusunda ilk ve en önemli adımlardan biridir.

Web tasarım fiyatları: olarak, gelişen dünya içerisinde teknolojinin sürekli ilerlemesiyle müşterilerimize son sistem teknolojik imkânları hızlı ve uygun maliyetlerde ulaştırmak adına uzun yıllardır titizlikle çalışmaktayız. Sizlerin isteklerini gerçekleştirebilmek adına büyük bir disiplin ve çabayla, sizler ile iletişim halinde çalışmaktayız. Hedefimiz, web tasarım sektöründe kaliteyi sunmak, bu sektöre karşı bakış açılarını değiştirmek ve yeni sunum yolları ile rakiplerimizden farklı ve kendimize özgü işler ortaya koymaktır. Müşterilerimizin fikirlerini, isteklerini ve hayallerini dikkate alarak sizlerin bulunduğu alana yönelik özgün dijital çalışmalar üretmekteyiz. Firma olarak bizler, rakiplerinizin içerisinde sizleri ön plana çıkartmayı ve takip sayınızın en üst seviyede olmasını amaçlamakta olup, sektörde en iyisi olmanız adına titizlikle faaliyet göstermekteyiz. Tasarımlara başlamadan önce sizler ve sektörünüzü yakından tanıyarak işlerimize başlamaktayız. Yapılan tasarımları sizlerin onayına sunarak beğenmeniz doğrultusunda faaliyete geçirmekteyiz. Fiyatlar, yapılan tasarımlara ve web siteniz üzerindeki detaylı isteklerinize göre belirlenmektedir. Yapılacak bütün işlemler ve kullanılacak özellikler dikkate alınarak sizleri fiyatlar hakkında detaylıca bilgilendirebilmekteyiz. Beğenilmeyen ön tasarımlar için de herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Tasarım ücretleri için ise bizlerle sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.