• Projeniz ve Reklam Süreçleriniz İle İlgili Ücretsiz Danışmanlık Alın - Whatsapp +90 542 712 01 64

Aynı Gün
Google Harita Kaydı
Yapıyoruz!

Google haritalara anında işletmenizin kaydını yapalım!

Iska ve isabet ihtimali yok bu sefer doğru adrestesiniz, aynı gün 1 saat içerisinde işletmenizin google harita kaydını oluşturuyoruz. Size ise sadece arkanıza yaslanarak işletmenize gelen telefonları ve müşterileri ağırlamak kalıyor.

Doğrulama Kodu Olmadan Harita Kaydı

Google My business danışmanlığı hizmeti sayesinde işletmenizi Google maps üzerinde plotluyoruz. İşletmenize ait olan tüm bilgileri, hizmetleri ve çalışma saatlerini de işletme profilinize yerleştiriyoruz. Google harita kaydı sayesinde müşterilerinize yerinizi daha kolay tarif edebilir, civarınızda ürün ve hizmetlerinizi arayan kişilerin sizi daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz.

Ajans PSC Google partner olarak sağladığı avantajla sayesinde Google maps kayıt ajansı olarak doğrulama kodu olmaksızın gün içerisinde aktif edecek şekilde profilinizi anında oluşturuyor. Google maps kaydınızı Google partner ajansı ile oluşturmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin. Google harita kodu beklemeden işletmenizin haritalarda görünmesini sağlayın.

1 Saatte Google Maps + My Business Profiliniz Hazır

Google maps kayıt ekleme işlemleri oldukça basit olmakla birlikte, gereklilikleri açısından oldukça zorlanmanıza da sebep olabilmektedir. İşletme kaydınızı doğru bir şekilde yaptırmak için Ajans PSC hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İşletmenize ait Google My Business profilinizi hazırlayarak harita kaydınızı hemen yapıyoruz. Google harita konum ekleme işlemlerine ek olarak işletme profilinizi de dakikalar içerisinde hazırlatabilirsiniz. Teknoloji çağına yakışır şekilde teknolojinin etkin kullanılması sayesinde Google partner olan Ajans PSC dakikalar içerisinde harita kaydınızı Google harita kodu olmaksızın tamamlıyor.

Google Maps İşletme Kaydı Oluşturmanın Avantajları

Google harita işletme ekleme işlemlerinde Google My Business hesabınızın ve profilinizin oluşturulması gerekmektedir. Bu işlemler sayesinde google’ın sunduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Google My Business hesabınızdan yapabileceğiniz işlemlerin başında haritalarda yakınlarını keşfetmek isteyen kişilere kolayca ulaşabilirsiniz. İşletme adı ve kategorinizde arama yapan kullanıcıların telefon ve adres bilgilerinizi edinerek size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Web siteniz olmasa bile Adwords reklamları ile daha fazla kişiye işletmenize ait bilgilerin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Haritalara Eklenmenin Faydaları

Türkiye’nin En Büyük Harita ve Firma Rehber Sitesine Kayıt Olun, Sizde Bu Olanaklardan Faydalanın.

  • Akıllı Telefonlar Sayesinde Kolay Bulunabilme.
  • Potansiyel Yeni Müşterileriniz Olur.
  • İşiniz İle Alakalı Aramalarda Yer Alabilme İmkanı.
  • İşletme Adres,Telefon,Web Siteniz ve Resimleriniz Sergilenir.
  • Adres Tarifi Yapmanıza Gerek Kalmaz.
  • İşletmenize En Yakın Müşterilere Erişim İmkanı.
  • Tüm Navigasyon Cihazlarına Kayıt İmkanı.
  • İşletmenizi Rakiplerinize Karşın Her Alanda Yukarıya Taşırsınız.

Mersin harita konum mersin harita ekleme mersin konum hizmeti mersin harita hizmeti