• Projeniz ve Reklam Süreçleriniz İle İlgili Ücretsiz Danışmanlık Alın - Whatsapp +90 542 712 01 64

SİLİFKE
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
En İyilerini Biz Yaparız

SİLİFKE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Silifke sosyal medya yönetimi ve sosyal medya danışmanı hizmetine ihtiyacınız varsa HIZLI ERİŞİM menüsünden teklif talebinde bulunabilir ya da 0542 712 01 64 numaralı telefonumuzu arayarak ekibimizden destek alabilirsiniz.

Silifke Sosyal Medya Yönetimi Günlük yaşamın vazgeçilmezi olan sosyal medya, markalar için etkili bir kitle iletişim ve etkileşim yoludur. Müşterilerinizle hızlı bir şekilde iletişime geçebildiğiniz, ürünleriniz, markanız, projeleriniz hakkında paylaşımlar yaparak büyük kitlelere ulaşabildiğiniz sosyal medya kanallarınızda nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda size ışık tutuyoruz. Artık günümüzde sosyal medya bilinirliği ile şirketler sosyal medya reklamlarını tercih ediyor. Sosyal medyayı etkin kullanan şirketler cirolarında yükselişe geçiyor ve aynı zamanda reklamlarını bu yepyeni dijital dünyada hayata geçirmiş oluyor. Silifke’de Sosyal Medya Yönetimi hizmetini alarak kampanyalar oluşturabilir, kampanyalarınızı yönettirebilir, sosyal mecralarda adınızdan söz ettirebilirsiniz. En İyilerini Biz Yaparız.

Silifke SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ AJANSI

Silifke sosyal medya yönetimi‘nde ki tüm ihtiyaçlarınız için Ajans PSC olarak size benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Silifke sosyal medya yönetimi‘ndeki tüm ihtiyaçlarınız için Ajans PSC olarak size benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Silifke’DE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ ÇOK ÖNEMLİ NOKTALAR NELERDİR?

FİRMAYA, MARKAYA VE SEKTÖRE ÖZEL SOSYAL MEDYA YAKLAŞIMI

Silifke sosyal medya yönetimi sektörünüzdeki mevcut ve potansiyel müşterilerinizin beklentilerine göre bir kurgu oluşturulmalıdır. Bununla birlikte markanızın yansıtmak istediği görüntüye göre sosyal medya yol haritanızı belirlemek de büyük önem taşımaktadır.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ PLANI VE TAKVİMİ

Hedefleri belirlemenin ardından en önemli adımın planlama yapmak olduğunu söyleyebiliriz. Bu plan doğrultusunda bir paylaşım takvimi ve saati belirlemek gerekiyor. Bu planlama, takvim ve saat ile birlikte sadık bir sosyal medya müşteri kitlesi oluşturmuş olursunuz. Yani her hafta o gün, kullanıcılar sizden içerik bekler duruma gelebilirler.

DİKKATLERİ ÇEKEN SOSYAL MEDYA GÖRSEL TASARIMLARI

İçerik planınınız çok iyi, bütün detaylara yer verdiniz. İçerik metinleri de belirlendi. Bu noktada kullanıcıları etkileyecek dikkat çekici profesyonel Silifke sosyal medya yönetimi görseli tasarımlarıyla çalışmalara başlamak çok önemlidir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİM, TAKİP VE OPTİMİZASYONU

Planlama ve görselleriniz hazır! Sıra paylaşımları yapmaya ve doğru şekilde takip edip optimizasyon yapmaya geldi. Bu adımı da doğru şekilde kurguladıktan sonra sosyal medya yönetiminde, başarıyı adım adım yakalayacaksınız.

FACEBOOK, INSTAGRAM, LİNKEDİN VE TÜM SOSYAL MEDYA KANALLARI REKLAMLARI

Sosyal medya mecralarında, reklam bütçesi ayırmadan geri dönüş almaya çalışmak maalesef artık mümkün değil. Hedefleriniz ve firma bütçeniz doğrultusunda bir reklam bütçesi oluşturmak çok önemlidir. Bu reklam bütçesini doğru kullanmak için de paylaşımlarla paralel ilerleyecek bir kurgu yapmak gerekmektedir. 2 birimlik bütçeyle 30 birimlik kar elde etmek artık eskide kalmış bir durumdur. Bunu da göz önünde bulundurarak, hedeflerle doğru orantılı bir bütçe yatırımı yapmalısınız. Silifke sosyal medya yönetimi konusuyla paralel ilerleyecek reklam konusunda da profesyonel destek almanızı öneririz.

Silifke SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ SÜREÇLERİ NASIL İŞLİYOR?

Sosyal medya yönetimi konusu temel olarak 4 başlıktan oluşmaktadır. Silifke sosyal medya yönetimi konusunda da bu başlıkları temel almak doğru olacaktır.

1. SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İNCELEME VE ANALİZİ

2. SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ STRATEJİSİ GELİŞTİRME

3. SOSYAL MEDYA GÖRSEL TASARIMLARI

4. SOSYAL MEDYA SONUÇ VE GELİŞME RAPORLAMASI

Silifke SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ FİYATLARI NEYE GÖRE BELİRLENİYOR?

Sosyal medya fiyatlarını belirleyen temel bazı sorular vardır. Bu sorular neticesinde Silifke sosyal medya yönetimi konusunda tahmini bir fiyat aralığı ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte, çalışacağınız firmanın profesyonel olması, deneyimi gibi bazı detaylar da fiyat konusunu etkileyebilmektedir. Bahsettiğimiz bazı soruları şu şekilde listeleyebiliriz;

  • Haftada ve ayda kaç paylaşım yapmayı planlıyorsunuz?
  • Fotoğraf yada video çekimine ihtiyaç var mı? Eğer varsa bu konuda nasıl bir planlama düşünüyorsunuz?
  • Stok fotoğraf ya da mevcut fotoğraflar mı kullanılacak?
  • Hangi detaylarda raporlama istiyorsunuz?
  • Paylaşımlar için tercih ettiğiniz sosyal medya ağları nelerdir? (Facebook, Linkedin, Instagram, Twitter gibi.)
  • Motion video, animasyon video vb. paylaşımlar istiyor musunuz?
  • Sektörünüze ya da markanıza özel farklı detaylar var mı?

Silifke SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ AJANSI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Silifke sosyal medya yönetimi ajansı ile çalışma sürecinizde en temel konu uyumluluk ve sürekli iletişim kurabilmektir. Bunun nedeni, sosyal medya yönetimi çalışmalarının uzun süren bir süreç olduğu gerçeğidir. Bu süreçte uzman bir ekiple çalışmak size pozitif katkı sağlayacaktır. Bu tarz bir çalışma konusunda işinize olumlu dönüşler alacak ve işinizde devamlılık sağlayabileceksiniz.

1. UYUMLULUK

2. SÜREKLİ İLETİŞİM

3. UZMAN EKİP

4. PROFESYONEL GÖRSEL TASARIMLAR

5. DEVAMLILIK

Silifke sosyal medya yönetimi konusundaki ihtiyaçlarınızda en profesyonel ve doğru çözümlerle tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.